Vestavěné skříně

Efektivní využití prostoru.

Vestavěné skříně Truhlářství ATIZ

Využijte efektivně volné prostory s vestavěnými skříněmi na míru. Vyrábíme vestavěné skříně a moderní policové systémy do běžných i atypických výklenků, pod schodiště i do podkroví. Realizace vestavěných skříní na míru zahrnuje zaměření, návrh, výrobu i samotnou montáž u vás doma. Nechte si vyrobit kvalitní úložný prostor na míru.

Realizace od zaměření
až po montáž

Poctivé a kvalitní
zpracování

Návrh vytvořený
na míru

Široký sortiment vestavěných skříní

Vestavěné skříně na míru poskytují praktické a efektivní využití prostoru. Zároveň jejich vysoká variabilita, přizpůsobení designu i styl provedení skvěle doplní tradiční i moderní interiéry. Předností vestavěných skříní je vysoká individualizace a rozvržení vnitřního úložného prostoru. Různě kombinovat lze policové díly, zásuvky, šatní tyče, výsuvné věšáky na zavěšení kalhot či praktické police na boty.

Na míru zhotovíme multifunkční vestavěné skříně do předsíně, chodby, obývacího pokoje, ložnice, pod schody a také vyrábíme rohové šatní skříně a zkosené vestavěné skříně do podkroví. Součástí našeho sortimentu jsou také skříně pro domácí spotřebiče, především pro lednici, na troubu nebo na televizi.

Vyrábíme vestavěné skříně na míru:

Vestavěné skříně Truhlářství ZITA

Precizní výroba

Vestavěné skříně Truhlářství ZITA

Veškerý nábytek v rodinném truhlářství Jan Zita vyrábíme z masivu a z laminátu. Šatní skříně z masivu vynikají jedinečným vzhledem, bytelností a dlouhou životností. Zatímco laminát představuje cenově dostupnější variantu v širokém množství barevných odstínů a designové struktury.

Součástí výroby nábytku na zakázku je přesné zaměření, návrh realizace, výroba a finální montáž u vás doma. Vestavěné skříně vyrábíme kompletně na přání včetně vnitřního uspořádání úložného prostoru či typy zavírání dveří. Vybírat můžete z klasických křídlových dveří nebo z moderních skříní s posuvnými dveřmi. Nábytek vyrábíme v rodinném truhlářství v obci Újezd (kousek od Žďáru nad Sázavou).

Výroba vestavěných skříní na míru zahrnuje:

1.

Zaměření

2.

Návrh

3.

Výrobu

4.

Montáž

Investujte do kvalitních úložných prostorů

Rozšiřte své úložné prostory a investujte do kvalitních vestavěných skříní. Zavolejte nám nebo vyplňte kontaktní formulář a domluvte si zaměření a výrobu kvalitní vestavené skříně na míru. 

Truhlářství Jan Zita – Újezd, výroba kvalitních vestavěných skříní na míru.

723 052 227

Volejte Po–Pá: 6:00–14:30 h

777 815 489

Volejte Po–Pá: 6:00–14:30 h

zitajan@seznam.cz

Napište nám kdykoliv

Újezd 41, 592 12 Nížkov

Navštivte nás Po–Pá: 6:00–14:30 h

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.