O nás

Seznamte se s námi

Truhlářství ATIZ

Více než 18 let zkušeností

Jsme opravdu výrobci

Záruční i pozáruční servis

Zaměření zdarma do 50 km

Truhlářství
Jan Zita

Toto jsou lidé, kteří tvoří truhlářství Jan Zity. Toto jsou lidé, které jejich práce baví a je pro ně posláním. Truhlářství ATIZ najdete v obci Újezd u Žďáru nad Sázavou. Truhlárna je plně vybavena pro výrobu ze dřeva a laminátu. Budova stojí přímo u domu majitele a vznikla přestavbou bývalé stodoly.

Jan Zita

Seznamte se s Janem Zitou (majitel), který vyrábí jeden krásný kousek za druhým již od svého mládí. Jeho životní cesta je se dřevem srostlá více jak 40 let. Dlouhou dobu se učil od zkušeného mistra truhláře Jaromíra Vencelidese a teprve, až si byl jist, že jeho umění je dostatečné, rozhodl se osamostatnit.
Od roku 1995 tedy vyrábí nábytek, kuchyně, schody a další výrobky, které si zákazníci přejí, ve své vlastní dílně v malé vsi Újezd na Vysočině.

Jan Zita Truhlářství ATIZ
Vít Zita Truhlářství ATIZ

Vít Zita

K lásce ke dřevu vedl Jan také svého syna Víta již od jeho útlého mládí. Proto nebylo pro nikoho velkým překvapením, když se Vítek rozhodl vyučit truhlářem a v roce 2006 přidal ruku k dílu a začal pracovat společně se svým otcem. Vítek je, ale jiný truhlář než jeho otec. Je mladý, dravý a zajímá se o moderní technologie zpracování dřeva.

Projekt "Sociální automobil"

Podíleli jsme se na projektu „Sociální automobil“, který má pomoci lidem z Domova seniorů Drachtinka.

Kontaktujte nás

Máme svoji práci rádi, potěší nás každá zajímavá či atypická zakázka, která prověří naše možnosti. Běžně vybavujeme celé interiéry, dětské či obývací pokoje a tak dále. Zavolejte nám, napište nám nebo nás rovnou navštivte, truhlárnu máme v Újezdě u Žďáru nad Sázavou a rádi vás při výrobě vaší nové kuchyně uvidíme.

723 052 227

Volejte Po–Pá: 6:00–14:30 h

777 815 489

Volejte Po–Pá: 6:00–14:30 h

zitajan@seznam.cz

Napište nám kdykoliv

Újezd 41, 592 12 Nížkov

Navštivte nás Po–Pá: 6:00–14:30 h

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.