Nemocniční nábytek

a další vybavení na míru

nemocniční nábytek Truhlářství ATIZ

Vyrábíme nemocniční nábytek a další nemocniční vybavení na míru. Rádi zhotovíme kompletní vybavení pro lůžkové pokoje, ale i ordinace, sesterny, kanceláře, šatny nebo laboratoře.

Zakázková výroba

Kvalitní materiály

Vysoká odolnost

Výroba nemocničního nábytku

Kvalitní a funkční nemocniční nábytek poskytuje komfort nejen samotným pacientům, ale i odbornému zdravotnickému personálu. Každý kus nábytku vyrábíme s důrazem na jeho účelné a dlouhodobé využití.

Ke zhotovení nábytku můžeme dle jeho předpokládaného zatížení využít masiv, nebo kvalitní laminát. Vyrábíme kompletní inventář pro lůžkové pokoje, ale i jednotlivé kusy nábytku – postele, skříňky, stolky, stoly a židle. Kromě typického vybavení pro pacienty zhotovíme na zakázku i nábytek do ordinací, sesteren, čekáren, recepcí a vstupních hal nemocnic.

Poctivá práce v rodinné truhlářské firmě poskytuje záruku kvality. Vybíráme vždy ty nejvhodnější materiály a technické provedení pro maximální životnost zhotoveného nábytku.
Se stejnou péčí pro vás rádi vyrobíme i další zakázkový nábytek, nábytek z masivu, nebo kuchyně na míru.

nemocniční nábytek Truhlářství ATIZ

Jak probíhá výroba?

Na základě vaší poptávky a stanovených požadavků sestavíme přesnou nabídku, kdy dle nároků na jednotlivé prvky nábytku vybereme a doporučíme nejvhodnější materiály a způsob provedení dle očekávané zátěže. Samozřejmostí je grafické zpracování jednotlivých prvků, i výčet použitých mechanických prvků. Poté, co si vše bez výhrad potvrdíme, předáme výslednou dokumentaci k výrobě tak, aby byl výsledek přesně dle vašich představ.

1.

Vytvoření návrhu

V této fázi vás nejdříve pozveme k nám, abyste si prohlédli naše ukázky a portfolio. Během této návštěvy společně navrhneme výrobek, který chcete vytvořit. Poté probíhá konzultace a zaměření v prostorách, kam je nový nábytek určen a následné odsouhlasení návrhu.

nemocniční nábytek Truhlářství ATIZ
nemocniční nábytek Truhlářství ATIZ

2.

Výroba

Jakmile je odsouhlasený návrh, ihned začneme objednávat potřebné materiály. Připravíme také veškerá povolení a administrativní záležitosti, pokud budou třeba. Poté začíná ta pravá truhlářská práce. Měření, řezání, vrtání, tlučení, hlazení, natírání a tak dále. Přijďte se podívat, jak práce pokračují. Rádi vás uvidíme!

3.

Montáž

Než začneme, instalujeme ochranné prostředky, abychom během naší práce zachovali prostory v nejlepším pořádku. Neodejdeme, dokud nebude každý detail zkontrolován, každá zásuvka či dveře funkční, a dokud nebudete spokojeni. Po finálním zkompletování je nutné často ještě po určitém čase zkontrolovat stav skříní, stolků atd., zda nedošlo ke změně geometrie. Proto k vám přijedeme po cca dvou měsících, vše znovu zkontrolujeme a seřídíme.

nemocniční nábytek Truhlářství ATIZ

Objednejte si nemocniční nábytek

Zavolejte nám nebo zašlete vyplněný kontaktní formulář. Vyrábíme kvalitní kuchyňské linky na míru, rohové dřevěné skříně, komody z masivu či poličky na zakázku

Rodinné truhlářství Jan Zita – zakázková výroba nábytku z lamina a masivu

723 052 227

Volejte Po–Pá: 6:00–14:30 h

777 815 489

Volejte Po–Pá: 6:00–14:30 h

zitajan@seznam.cz

Napište nám kdykoliv

Újezd 41, 592 12 Nížkov

Navštivte nás Po–Pá: 6:00–14:30 h

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.