Nábytek na zakázku

Interiérový i zahradní

nábytek na míru Truhlářství ZITA

Rodinné truhlářství Jan Zita nabízí výrobu kvalitního nábytku na míru. Vyrábíme interiérový i zahradní nábytek z dřevěného masivu a lamina. Na zakázku zhotovíme nábytkové sestavy do obývacích pokojů, ložnic, jídelen, koupelen, dětských pokojů či do kanceláře. Nábytek vyrábíme s důrazem na zachování tradičních hodnot vysoké kvality a dlouhé životnosti.

Přesná výroba
na míru

Kvalitní a poctivé
zpracování

Dlouhá
životnost

Široký sortiment nábytku na míru

V rodinném truhlářství Jan Zita na zakázku vyrábíme široký sortiment interiérového i zahradního nábytku. V rámci interiérového nábytku vyrábíme nábytek do koupelny, ložnice, dětského pokoje, jídelny či předsíně a chodby. Rádi vám na míru zhotovíme kvalitní vestavěné šatní skříně, elegantní komody, stěny do obývacích pokojů, psací stoly či praktické botníky, kuchyňské linky a celou řadu kvalitního nábytku. Součástí naší výroby jsou také interiérové dřevěné schody a zábradlí.

Ze zahradního nábytku nejčastěji vyrábíme masivní zahradní lavice a stoly, zahradní houpačky z masivu či truhly na uložení polštářů. Veškerý zahradní nábytek vyrábíme z dřevěného masivu.

Vyrábíme nábytek na míru pro:

Jinými slovy, umíme vyrobit vše ze dřeva a z lamina.

nábytek na míru Truhlářství ZITA

Od zaměření, přes výrobu až po montáž

nábytek na míru Truhlářství ZITA

Většina projektů na zakázku začíná myšlenkou. Jak se k této myšlence postaví truhlář, velice ovlivňuje výsledný kus nábytku. Pokud se s myšlenkou zachází správně, dočkáte se nejen splnění svého snu, ale výsledek často překoná vaše nejlepší očekávání. Všechen nábytek vyrábíme v rodinném truhlářství v obci Újezd (kousek od Žďáru nad Sázavou).

Součástí naší realizace nábytku na míru je profesionální zaměření, zhotovení návrhu, výroba a finální montáž u vás doma. Přijedeme k vám, prohlédneme si místo, kde bude nábytek stát, vše změříme a s vámi prodiskutujeme. Pravděpodobně vám také nabídneme řešení, které vás předtím ani nenapadlo. S dřevem pak pracujeme vlastníma rukama a vlastníma rukama jej pak i instalujeme na místo určení. Tímto postupem zajistíme, že se žádná myšlenka neztratí během procesu výroby.

Vyrábíme:

Pořiďte si poctivý český nábytek

Hledáte kvalitní nábytek do obývacího pokoje, koupelny či do kanceláře? Kontaktujte rodinné truhlářství Jan Zita. Rádi vyrobíme na míru jakýkoliv interiérový i zahradní nábytek, kuchyně na míru, vestavěné skríně i nemocniční nábytek. Neváhejte a sdělte nám vaše přání.

Rodinné truhlářství Jan Zita – zakázková výroba nábytku z lamina a masivu

723 052 227

Volejte Po–Pá: 6:00–14:30 h

777 815 489

Volejte Po–Pá: 6:00–14:30 h

zitajan@seznam.cz

Napište nám kdykoliv

Újezd 41, 592 12 Nížkov

Navštivte nás Po–Pá: 6:00–14:30 h

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.