Nábytek z masivu

S přírodní strukturou dřeva

nábytek z masivu Truhlářství ATIZ

Kvalitní nábytek z masivu se okamžitě stane klenotem vaší domácnosti, terasy nebo zahradního altánku. Kromě jedinečného přírodního vzhledu a krásné vůně se vám odmění dlouholetou životností a vysokou užitnou hodnotou. Hledáte masivní zahradní nábytek? Sháníte do obývacího pokoje originální knihovny či komody z masivu? Nebo potřebujete vybavit interiér masivnímu skříněmi, botníky, lavicemi či dřevěnými schody? Kontaktujte nás! Rádi vaše sny proměníme ve skutečnost.

Nádherná přírodní
struktura dřeva

Vysoká
pevnost

Dlouhá
životnost

Výborné vlastnosti nábytku z masivu

Nábytek z masivu vyniká vysokými užitnými vlastnostmi, dlouhou životností, vysokou pevností a především nádherným vzhledem s nezaměnitelnou přírodní strukturou dřeva. Krása nábytku z masivu ani po letech nezevšední a nepřestane vás udivovat. Prodej masivního nábytku z truhlářství Jan Zita je investicí do kvality a poctivého ručního zpracování.

V našem rodinném truhlářství vyrábíme masivní nábytek s použitím lepidel, vosků a olejů na přírodní bázi. Díky tomu je nábytek z masivu v duchu starých tradic 100 % přírodní.

nábytek z masivu Truhlářství ATIZ

široký sortiment produktů z masivu

nábytek z masivu Truhlářství Zita

Náš sortiment zahrnuje široký výběr nábytku z masivu do obývacího pokoje, kanceláře, předsíně či chodby včetně nábytku do dětského pokoje, ložnice, jídelny či do koupelny. Na míru vyrábíme masivní stoly a židle, elegantní komody a příborníky, originální knihovny a praktické botníky, luxusní vestavené skříně, postele a mnoho dalších produktů. Součástí výroby jsou také tradiční i moderní psací, jídelní a konferenční stoly či obývací stěny na zakázku.

Zároveň vyrábíme masivní zahradní nábytek v podobě lavic, stolů, truhlic na deky a dalších produktů. Naší specializací jsou dřevěné schody na míru, výroba zábradlí a realizace kuchyňských linek.

Tradiční česká rodinná firma

Hledáte poctivou výrobu nábytky z masivu? Neváhejte nás kontaktovat. Vyrábíme originální interiérový a zahradní nábytek na míru. Nechte si vyrobit kuchyně, postele, komody, stoly, nemocniční nábytek a další nábytek z masivu a nikdy nebudete litovat. Nábytek z masivu na míru vyrábíme v rodinném truhlářství Jan Zita v obci Újezd (nedaleko od Žďáru nad Sázavou. Zavolejte nám a navštivte naší výrobu.

723 052 227

Volejte Po–Pá: 6:00–14:30 h

777 815 489

Volejte Po–Pá: 6:00–14:30 h

zitajan@seznam.cz

Napište nám kdykoliv

Újezd 41, 592 12 Nížkov

Navštivte nás Po–Pá: 6:00–14:30 h

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.