Kuchyně na míru

Rovné, do U, do L či ostrůvky

kuchyně na míru Truhlářství ATIZ

Kuchyně na míru představují nejlepší rozvržení pracovních i odkládacích částí s důrazem na efektivní využití celého prostoru. Naše kuchyňské linky vynikají kvalitním zpracováním, důrazem na detail a dlouhou životností. Realizace kuchyňských linek provádíme od prvotního zaměření a zhotovení návrhu, přes samotnou výrobu až po finální montáž. Nedělejte kompromisy, investujte na kvality v podobě kuchyňské linky na míru.

Pevná konstrukce

Neviditelné spoje

Návrh přesně na míru

Výroba kuchyňských linek na míru

Kvalitní kuchyně na míru z truhlářství Jan Zita si vás podmaní svou vysokou kvalitou, pevností, skvělými užitnými vlastnostmi a hlavně dlouhou životností. Na přání vyrábíme jakékoliv druhy kuchyní. Ať už vybíráte malé kuchyně do paneláku, stylové retro kuchyně ve stylu Provence nebo velké moderní kuchyňské linky s ostrůvkem, vždy vám vyjdeme vstříc a vyrobíme vše, co si budete přát.

Vyrábíme jak rovné pracovní desky, tak i desky do U, do L či kuchyňské ostrůvky.

kuchyně na míru Truhlářství ATIZ

Jak to u nás probíhá?

1.

ZHOTOVENÍ NÁVRHU

Při výrobě kuchyní na míru neznáme kompromisy. Vždy nalezneme nejlepší řešení, abychom splnili veškerá vaše přání. Při návrhu kuchyní respektujeme optimální rozvržení pěti zón – zásobování, ukládání, mytí, příprava a vaření. Díky tomu bude příprava jídla jednodušší a přehledná. Při výběru nezapomínejte zvážit velikosti jednotlivých zásuvek a polic, ale také úchytů či směr otvírání dvířek. Každý detail rozhoduje o tom, zda se v kuchyni budete cítit dobře a budete mít vše po ruce.

kuchyně na míru Truhlářství ATIZ
kuchyně na míru Truhlářství ATIZ

2.

VOLBA MATERIÁLŮ

Při samotném výběru kuchyňské linky zohledněte nejen vzhled, ale především vlastnosti použitých materiálů. Nabízíme výrobu korpusů a dvířek z lamina, které vyniká snadnou údržbou a vysokou odolností. Používáme kvalitní kování, pojezdy, panty, plynové vzpěry a další konstrukční materiály od špičkových výrobců. Na použité materiály garantujeme 5letou záruku. Zapomeňte na sektorové kuchyně, investujte do kvality a dlouhé životnosti.

3.

PRECIZNÍ VÝROBA

V truhlářství Jan Zita nečekejte žádné sektorové kuchyně nebo „skládačky“ v kartonech, které se šroubují a osazují kováním a dvířky až na místě. Vyrábíme výhradně kvalitní kuchyňské linky s lepenými a hlavně neviditelnými spoji. Soustředíme se na detaily a tím zajistíme vysokou odolnost a trvanlivost. Součástí realizace je pečlivé zaměření, návrh kuchyňské linky a samotná výroba včetně montáže. Veškerý nábytek vyrábíme v truhlářství Újezd (kousek od Žďáru nad Sázavou).

kuchyně na míru Truhlářství ATIZ

Objednejte si zaměření kuchyňské linky

Přejete si vyrobit kuchyňské linku do U či do L? Nebo kvůli nedostatku místa preferujete rovné pracovní desky? Zavolejte nám nebo zašlete vyplněný kontaktní formulář. Vyrábíme kvalitní kuchyňské linky na míru, rohové dřevěné skříně, komody z masivu, nemocniční nábytek či poličky na zakázku.

Rodinné truhlářství Jan Zita – specialisté na výrobu kuchyňských linek.

723 052 227

Volejte Po–Pá: 6:00–14:30 h

777 815 489

Volejte Po–Pá: 6:00–14:30 h

zitajan@seznam.cz

Napište nám kdykoliv

Újezd 41, 592 12 Nížkov

Navštivte nás Po–Pá: 6:00–14:30 h

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.