Výroba kuchyňských linek na míru

Kuchyně na míru představují nejlepší rozvržení pracovních i odkládacích částí s důrazem na efektivní využití celého prostoru. Naše kuchyňské linky vynikají kvalitním zpracováním, důrazem na detail a dlouhou životností. Realizace kuchyňských linek provádíme od prvotního zaměření a zhotovení návrhu, přes samotnou výrobu až po finální montáž. Nedělejte kompromisy, investujte na kvality v podobě kuchyňské linky na míru.

 

 

Výroba kuchyní s pevnou konstrukcí

Pevná konstrukce

Výroba kuchyní s neviditelnými spoji

Neviditelné spoje

Výroba kuchyní na míru

Návrh přesně
na míru

 

 

Výroba kuchyňských linek na míru

Kvalitní kuchyně na míru z truhlářství Jan Zita si vás podmaní svou vysokou kvalitou, pevností, skvělými užitnými vlastnostmi a hlavně dlouhou životností. Na přání vyrábíme jakékoliv druhy kuchyní. Ať už vybíráte malé kuchyně do paneláku, stylové retro kuchyně ve stylu Provence nebo velké moderní kuchyňské linky s ostrůvkem, vždy vám vyjdeme vstříc a vyrobíme vše, co si budete přát.

Vyrábíme jak rovné pracovní desky, tak i desky do U, do L či kuchyňské ostrůvky.

 

Zhotovení návrhu

Při výrobě kuchyní na míru neznáme kompromisy. Vždy nalezneme nejlepší řešení, abychom splnili veškerá vaše přání. Při návrhu kuchyní respektujeme optimální rozvržení pěti zón – zásobování, ukládání, mytí, příprava a vaření. Díky tomu bude příprava jídla jednodušší a přehledná. Při výběru nezapomínejte zvážit velikosti jednotlivých zásuvek a polic, ale také úchytů či směr otvírání dvířek. Každý detail rozhoduje o tom, zda se v kuchyni budete cítit dobře a budete mít vše po ruce.

 

Volba materiálů

Při samotném výběru kuchyňské linky zohledněte nejen vzhled, ale především vlastnosti použitých materiálů. Nabízíme výrobu korpusů a dvířek z lamina, které vyniká snadnou údržbou a vysokou odolností. Používáme kvalitní kování, pojezdy, panty, plynové vzpěry a další konstrukční materiály od špičkových výrobců. Na použité materiály garantujeme 5letou záruku. Zapomeňte na sektorové kuchyně, investujte do kvality a dlouhé životnosti.

 

Precizní výroba

V truhlářství Jan Zita nečekejte žádné sektorové kuchyně nebo „skládačky“ v kartonech, které se šroubují a osazují kováním a dvířky až na místě. Vyrábíme výhradně kvalitní kuchyňské linky s lepenými a hlavně neviditelnými spoji. Soustředíme se na detaily a tím zajistíme vysokou odolnost a trvanlivost. Součástí realizace je pečlivé zaměření, návrh kuchyňské linky a samotná výroba včetně montáže. Veškerý nábytek vyrábíme v truhlářství Újezd (kousek od Žďáru nad Sázavou).

 

Objednejte si zaměření kuchyňské linky

Přejete si vyrobit kuchyňské linku do U či do L? Nebo kvůli nedostatku místa preferujete rovné pracovní desky? Zavolejte nám nebo zašlete vyplněný kontaktní formulář. Vyrábíme kvalitní kuchyňské linky na míru, rohové dřevěné skříně, komody z masivu či poličky na zakázku.

 

Rodinné truhlářství Jan Zita – specialisté na výrobu kuchyňských linek.

 

Volejte

Po-Pá  6 – 15 h

 

 

 

Napište nám

Leave reply

Login to post a comment.

Back to Top