Masivní nábytek promění interiér i zahradu

Kvalitní nábytek z masivu se okamžitě stane klenotem vaší domácnosti, terasy nebo zahradního altánku. Kromě jedinečného přírodního vzhledu a krásné vůně se vám odmění dlouholetou životností a vysokou užitnou hodnotou. Hledáte masivní zahradní nábytek? Sháníte do obývacího pokoje originální knihovny či komody z masivu? Nebo potřebujete vybavit interiér masivnímu skříněmi, botníky, lavicemi či dřevěnými schody? Kontaktujte nás! Rádi vaše sny proměníme ve skutečnost.

 

 

Přírodní struktura dřeva

Nádherná přírodní
struktura dřeva

Dlouhá životnost nábytku

Dlouhá životnost

Nábytek z masivu s pevnou konstrukcí

Vysoká pevnost

 

 

Výborné vlastnosti nábytku z masivu

Nábytek z masivu vyniká vysokými užitnými vlastnostmi, dlouhou životností, vysokou pevností a především nádherným vzhledem s nezaměnitelnou přírodní strukturou dřeva. Krása nábytku z masivu ani po letech nezevšední a nepřestane vás udivovat. Prodej masivního nábytku z truhlářství Jan Zita je investicí do kvality a poctivého ručního zpracování.

V našem rodinném truhlářství vyrábíme masivní nábytek s použitím lepidel, vosků a olejů na přírodní bázi. Díky tomu je nábytek z masivu v duchu starých tradic 100 % přírodní.

 

Široký sortiment produktů z masivu

Náš sortiment zahrnuje široký výběr nábytku z masivu do obývacího pokoje, kanceláře, předsíně či chodby včetně nábytku do dětského pokoje, ložnice, jídelny či do koupelny. Na míru vyrábíme masivní stoly a židle, elegantní komody a příborníky, originální knihovny a praktické botníky, luxusní vestavené skříně, postele a mnoho dalších produktů. Součástí výroby jsou také tradiční i moderní psací, jídelní a konferenční stoly či obývací stěny na zakázku.

Zároveň vyrábíme masivní zahradní nábytek v podobě lavic, stolů, truhlic na deky a dalších produktů. Naší specializací jsou dřevěné schody na míru, výroba zábradlí a realizace kuchyňských linek.

 

Tradiční česká rodinná výroba

Hledáte poctivou výrobu nábytky z masivu? Neváhejte nás kontaktovat. Vyrábíme originální interiérový a zahradní nábytek na míru. Nechte si vyrobit postele, komody, stoly a další nábytek z masivu a nikdy nebudete litovat. Nábytek z masivu na míru vyrábíme v rodinném truhlářství Jan Zita v obci Újezd (nedaleko od Žďáru nad Sázavou. Zavolejte nám a navštivte naší výrobu.

 

Volejte

Po-Pá  6 – 15 h

 

 

 

Napište nám

Back to Top