Jak probíhá výroba

Je jedno, jestli už máte vlastní nákres výrobku, nebo jen myšlenku, v každém případě se nás můžete zeptat a my se pokusíme vám pomoci.

Vytvoření návrhu

1. Přijďte se podívat na naši práci

Nejprve vás pozveme k nám, abyste si prohlédli naše ukázky a portfolio. Díky tomu si budete moci udělat jasnou představu o kvalitě a rozsahu námi nabízených služeb. Během této návštěvy společně navrhneme výrobek, který chcete vytvořit. Tímto vám poskytneme odborné poradenství, které vás nasměruje na nejlepší možnou cestu k cíli.

2. Konzultace a zaměření u vás doma

Poté uspořádáme schůzku u vás doma, abychom se na projekt podívali přímo na místě. Jakékoliv fotografie z časopisů, nápady či příklady budou v této chvíli vhodné. Získáme tak jasnou představu o vaší myšlence a budeme vědět, co chcete vyrobit. Také rozebereme vaše finanční možnosti a navrhneme rozpočet projektu.

3. Odsouhlasení návrhu

Pokud budete s naším návrhem a cenou spokojeni, vytvoříme společně přesnou finální verzi návrhu, tak aby odpovídal vašim myšlenkám, cílům i rozpočtu. S vaším odsouhlasením se teď již můžeme pustit do výroby.

Výroba

4. Úvodní operace

Jakmile je odsouhlasený návrh, ihned začneme objednávat potřebné materiály. Připravíme také veškerá povolení a administrativní záležitosti, pokud budou třeba. Všechen materiál, který použijeme na výrobu vaší zakázky, pečlivě zkontrolujeme, než s ním začneme pracovat.

5. Výroba v naší dílně

Nyní začíná ta pravá truhlářská práce. Měření, řezání, vrtání, tlučení, hlazení, natírání a tak dále. Přijďte se podívat, jak práce pokračují. Rádi vás uvidíme!

Montáž

6. Instalace u vás doma

Než začneme, instalujeme ochranné prostředky na podlahu, stěny a další části vašeho domu, abychom během naší práce zachovali váš dům v nejlepším pořádku. Domluvíme se s vámi, kdy můžeme pracovat, kudy máme do domácnosti chodit, a pokud to bude třeba, informujeme o budoucí práci sousedy. Budeme vás informovat, s jakými materiály pracujeme, a pokud budou některé z nich zdraví nebezpečné, předem vás na to upozorníme. Po skončení prací odstraníme veškerý odpad i zbytky materiálu, uklidíme po sobě a provedeme závěrečnou kontrolu místností, kde probíhala práce.
montaz

7. Finální zkompletování

Neodejdeme, dokud nebude každý detail zkontrolován, každá zásuvka či dveře funkční, a dokud nebudete spokojeni. Tímto začíná náš dlouhodobý vztah. Od této chvíle jsme připraveni vám kdykoliv pomoci nebo poradit a za své dílo zodpovídáme i v budoucnu. Budeme rádi, když nás doporučíte a zůstaneme v kontaktu.

8. Péče o zákazníka

Po finálním zkompletování je nutné často ještě po určitém čase zkontrolovat stav skříní, kuchyní atd., zda nedošlo ke změně geometrie. Pokud skřín naplníte, tak se přispůsobí záteži a může se hnout. Proto k vám přijedem po cca dvou měsících, všechno znovu zkontrolujeme a seřídíme. A jsme samozřejmě připraveni vám pomoci i kdykoliv v budoucnu.

Leave reply

Login to post a comment.

Back to Top